Agbud - MY znamy się na zarządzaniu nieruchomościami.

Poznaj nas nieco bliżej

Zainteresowany naszymi usługami?

Poznaj ofertę dla dla wspólnot mieszkaniowych i klientów indywidualnych
Specjaliści od zarządzania nieruchomościami

AGBUD działa na rynku od 2000 roku.

Zaczynaliśmy swoja działalność od usługi nadzorów budowlanych, kosztorysowania i projektowania w budownictwie.Następnie reagując na potrzeby rynku rozpoczęliśmy świadczenie usług w zakresie administrowania i zarządzania Wspólnotami Mieszkaniowymi.

AGBUD Zarządzanie Nieruchomościami jest to firma, zorganizowana zgodnie z wszelkimi wymogami ustawowymi stawianymi zarządcom nieruchomości takimi jak licencja zawodowa oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie nowoczesnych standardów zarządzania nieruchomościami, a co ważniejsze potrafimy
z niej efektywnie i skutecznie korzystać. Celem naszej działalności jest zapewnienie Państwu pełnego komfortu spokojnego mieszkania

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim zasadą

SZACUNKU DO KLIENTA

WŁAŚCICIEL FIRMY – mgr inż. Grzegorz Kołodziejski – ukończone studia wyższe na Politechnice Wrocławskiej, uprawnienia budowlane, licencjonowany zarządca nieruchomości; wieloletnia praktyka w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Zdajemy sobie sprawę, że to dzięki zaufaniu członków wspólnoty funkcjonuje firma zarządzająca. Jesteśmy przekonani, iż współpraca
z naszą firmą spełni wszelkie oczekiwania jakie wiążą Państwo z profesjonalnym zarządcą nieruchomości. Posiadamy Certyfikat Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Skontaktuj się z nami

i rozpocznijmy dobrą współpracę

  Podaj wynik: 4 x 5

  Dlaczego My?

  KOMFORT SPOKOJNEGO MIESZKANIA

  Dbamy o wygodę naszych mieszkańców, Na zarządzanie staramy się patrzeć ich oczami. Nasi pracownicy i współpracownicy aktywnie pracują na nieruchomościach, są dostępni każdego dnia i otwarci na rozwiązywanie bieżących spraw i problemów, co wpływa na zadowolenie mieszkańców

  DOŚWIADCZENIE I WIARYGONOŚĆ

  Posiadamy w naszym pracowniczym gronie trzech licencjonowanych zarządców, doświadczone księgowe i administratorów . Nasz dział techniczny oprócz pracowników do bieżącej obsługi technicznej nieruchomości reprezentuje czterech inspektorów z uprawnieniami budowlanymi mogących sprawować samodzielne funkcje w budownictwie.

  Wszyscy pracownicy stale pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w branżowych szkoleniach jak i w szkoleniach organizowanych wewnątrz firmy. Corocznie uczestniczymy w Ogólnopolskiej Konferencji Zarządców Nieruchomości, która odbywa się w Warszawie. Wszystko po to, aby móc efektywnie korzystać ze zdobytej wiedzy w pracy z naszymi klientami. Chętnie od lat zbieramy i porządkujemy cenne doświadczenia zdobyte na wielu różnorodnych nieruchomościach.

  DOBRA KOMUNIKACJA Z KLIENTEM

  Z naszymi klientami zawsze rozmawiamy, jesteśmy otwarci na ich potrzeby i uwagi. Jako pracodawca nie zapominamy również o dobrych warunkach pracy i o atmosferze wewnątrz firmy. W miarę naszych możliwości chętnie wspieramy lokalne inicjatywy społeczne i pasje oraz zaangażowanie młodych ludzi śmiało dążących do celu. Aktualnie jesteśmy partnerem np. drużyny Koszykarek UKS Ekonom Legnica.

  INNOWACJE W ZARZĄDZANIU NIERUCHOMOŚCIAMI

  Wyprzedzamy innych we wdrażaniu nowych rozwiązań i standardów dążąc do wykorzystania dostępnych technologii, aby maksymalnie usprawnić proces zarządzania nieruchomością.

  AGBUD - ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

  Zarządzanie i administracja nieruchomościami to branża w której liczą się przede wszystkim profesjonalizm, doświadczenie i rzetelność. Jednym z przejawów tych cech jest jasne określenie przez zarządcę długofalowej strategii działania firmy i konsekwentna jej realizacja. Nasza firma od wielu lat kieruje się wyszczególnionymi poniżej zasadami:
  • dopasowanie (w granicach obowiązujących norm i przepisów prawnych) sposobu zarządzania do indywidualnych potrzeb;
  • kompleksowa obsługa w zakresie administrowania i zarzadzania nieruchomościami;
  • jasność odpowiedzialności za nasze działania: konkretny pracownik odpowiada za konkretną sferę naszej działalności;
  • ustawiczne inwestowanie w podnoszenie wiedzy i kwalifikacji pracowników

  Wiedza

  potwierdzona certyfikatami i referencjami

  Doświadczenie

  zdobyte latami

  Profesjonalizm

  będący wynikiem dodania poprzednich wartości